Vyživový poradce, lektor kurzů redukce hmotnosti

PODZIMNÍ KURZ JE ZA NÁMI (2014)

PODZIMNÍ KURZ JE ZA NÁMI (2014) -

Dámy v tomto kurzu zhubly celkem 47,5kg. Nejvyšší 9,6kg.

Po přičtení výsledků k těm dosavadním, celkem mí klienti zhubli již 542,5kg.

Další kurz bude zahájen 19.1.2015 a já se už nyní těším na další spoluhubnoucí tým!

Přidáte se?

A co mé čerstvé absolventky, podělíte se o to, co Vám kurz přinesl?


Komentáře

 • OdpovědětPavlína07. Prosince 2014

  Ahoj, s kurzem hubnutí i Lenkou jsem byla maximálně spokojena. Můj životní styl před kurzem nebyl špatný – sportovala jsem a jídlo si také vybírala spíše kvalitnější, avšak i přesto jsem neustále přibírala a po několika neúspěšných pokusech zhubnout, jsem propadala zoufalství z toho, že se kil už nezbavím. Lenka mi pomohla se sestavením jídelníčku, kam přesunout sacharidy, kam tuky a bílkoviny. Postupně se mi z jídelníčku podařilo vyhodit sladkosti a nahradit je kvalitními sacharidy tak, abych na ně neměla vůbec chutě a světe div se, ono to funguje. I téměř minimálními úpravami a každodenním plánováním (přemýšlením o tom, co budu jíst) se mi podařilo zhubnout 3,2 kg a nedělá mi potíže pokračovat v tom dále i po skončení kurzu. Jistě to nebude lehké, ale teď už je to jen a jen na mě. Lence patří velké DÍK.

  • OdpovědětLenka Vymlátilová09. Prosince 2014

   Pavlíno, také Ti děkuji a drž se! Bojovala jsi s opravdu posledními kilogramy a to bývá boj skutečně nejtěžší a kilogramy jdou pomalu a těžko dolů. První polovina kurzu byla téměř bez úbytku, což muselo být hrozně demotivující, ale vydržela jsi, nevzdala se a výsledek 3,2kg je krásný!

 • OdpovědětRomana Grossmannová05. Prosince 2014

  ahoj , kurs mi přinesl příjemné poznání ,že i v pokročilém věku a v menopauze se dá zhubnout. Já mám 4,8 kg dole a to jsem pila i vínko a občas tam vkloubila místo přílohy i nějakou čokoládu a dortík.. Vedení Lenky mi vyhovovalo v tom, že je příjemná, má potravinářské vzděláním čili má věci sama ověřené, její ochutnávky a doporučení potravin a posílání receptů, a že nás podporovala v našich slabších chvilkách, ukázala nám ,že to není dieta, co nám pomůže v hubnutí , ale jen upravený jídelníček. Každému poskládala potřebnou skladbu bílkovin, sacharidů a tuků na míru i doporučený počet kalorií.mně osobně pomohlo i vyplňování kalorických tabulek a plánování .Cítím se výborně.Děkuji Lence za vše a doufám ,že jí chutnala čokoláda LIndt a kalendář s recepty jí aspoň trochu inspiroval.
  Pěkné dny všem a slunce v duši a žádné kručení v žaludku!
  Ahoj v létě v bikinách.......Romana

  • OdpovědětLenka Vymlátilová05. Prosince 2014

   Ahoj Romi, děkuji moc za příspěvek a jsem ráda, že jsi s kurzem spokojená, to je můj cíl, mít spokojené absolventky...o). Čokoládu mám moc ráda, ještě jsem ji nerozbalila, ale určitě na ni dojde. Moc děkuji za dárky, které jsem od Tebe dostala. DáleTi přeji, ať se ta ztracená kila nikdy nevrátí! Je to 19 kostek másla, to je krásný výsledek!.