Kurz hubnutí STOB jaro 2024

2.7.2024
Reference Vymlatilova (1600 × 900 px)
 
Daší parta úžasných žen vstupuje do léta v menším těle i menších plavkách. Jsou o 50,1 kg, tedy o 200 kostek másla lehčí.

 

Reference: 

Ludmila zhubla 4,5 kg: "Kurz byl super a doporučuji ho všem, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Moc děkuji lektorce Lence za lidský a přitom vysoce odborný přístup. Zaměřily jsme se na všechny oblasti, tj. stravu, pohyb, psychiku. Taky bylo bezva, že jsme se sešly jako dobrá parta žen a doufám, že budeme ve styku i do budoucna. Díky!

Jaroslava zhubla 8 kg: "Lenka je skvělá žena! Opravdu! Je nejen velký profesionál v oblasti výživy a hubnutí, ale hlavně milá, empatická a pozitivní osoba a tuto pozitivní energii šíří kolem sebe jako nakažlivou epidemii. S jejím laskavým přispěním se mi na kurzu za 10 týdnů podařilo zbavit 8 kg tuku a nyní pokračuji sama a další kilo je dole!! Samozřejmě, člověk musí být ukázněný, správně jíst a hýbat se, ale nebylo to nic nesplnitelného. Jsme stále ve spojení i s ostatními účastnicemi kurzu, podporujeme se a posíláme si zprávičky pro radost. Sešly jsme se tam opravdu samé báječné „holky“, které dokázaly společně zhubnout přes 50 kg!!! Klobouk dolů před každou z nich, která se do hubnutí pustila. Všechny zdravím, ještě jednou děkuji Lence a všem přeji krásné léto v menším těle a menších plavkách :-)

 

Nabídku dalších kurzů najdete vždy na této stránce. 

Nabídku všech služeb tady. Když si to dovolíte, ráda vám pomůžu :-) 


Nejnovější články