Vyživový poradce, lektor kurzů redukce hmotnosti

SEDM VÝHOD SKUPINOVÉHO HUBNUTÍ

SEDM VÝHOD SKUPINOVÉHO HUBNUTÍ  -

1. NA HUBNUTÍ NEJSTE SAMI

Nikde nenajdete více pochopení než mezi dalšími hubnoucími. Až uslyšíte příběhy ostatních, uleví se vám, protože zjistíte, že nejste ta jediná divná či divný, co má s hubnutím potíže.   

2. INTENZIVNÍ MOTIVACE

Každý týden se vážíte a odevzdáváte své jídelníčky lektorovi, což umocňuje vaši motivaci a snahu zhubnout. Jinými slovy, dohled lektora i ostatních hubnoucích vás posílí a tu čokoládu si po večeři prostě nedáte.

3. PYTEL PLNÝ INSPIRACE

Ve skupině si vyměňujete své recepty, a to nejen ty na vaření, ale i na to, jak řešit složité situace. Vzájemná inspirace usnadní vaši cestu do cíle.

4. ODBORNÝ DOHLED

Odborný dohled vyškoleného lektora zaručí, že zbytečně nepodlehnete radám a dietám, které pro vás nejsou vhodné. K hubnutí nejsou využívány žádné zázraky ani doplňky! 

5. HUMOR

Drtivá většina účastníků si již prošla nejedním hubnoucím cyklem a proto je téma hubnutí pro mnohé již skličující. Ve skupině se daří situaci odlehčit a bereme (nejen) vše kolem hubnutí s humorem.

6. NOVÁ KAMARÁDSTVÍ

V kurzu si můžete najít parťáka pro společné cvičení nebo i návštěvu divadla. Mnozí účastníci se scházejí i po skončení kurzů a nadále se podporují.

7. KOMPLEXNÍ METODIKA HUBNUTÍ

V kurzech se naučíte nejen správným nutričním a pohybovým dovednostem, ale budete se věnovat i své psychice, emocím, změnám návyků či tématu, jak si hmotnost udržet. Nemohu nenapsat, že Iva Málková vytvořila skutečně nadčasovou metodiku. Zatímco většina literatury se dlouhá léta zaměřovala pouze na kalorie a stravu, Iva vliv psychiky či mindful eating včlenila do své metodiky již před 30 lety. Teprve v posledních letech se hovoří o vlivu psychiky na hubnutí, my však už máme pořádný náskok a praxi.

Lektorku dělám od roku 2010 a moc mě těší provázet vás na cestě za štíhlejším JÁ. 

Aktuální kurzy najdete zde.


Komentáře